Tijdens de Biemond Cursussen op 3 en 4 december 2026 reiken we de Dr. Jan Meerwaldt prijs uit. De prijs bestaat uit een oorkonde en een geldbedrag van
€ 7.500. Daarnaast is er nog een prijs voor de runner-up van € 2.500. Om deze prijs te kunnen winnen kan je jouw publicatie sturen naar vereniging@neurologie.nl.
Wie komen er voor de prijs in aanmerking?
Neurologen of aios neurologie die lid zijn van de NVN en jonger zijn dan 40 jaar. Het proefschrift of een daarmee vergelijkbare publicatie moet tussen 1 september 2024 en 1 september 2026 zijn voltooid of gepubliceerd. Insturen van een publicatie kan tot 1 september 2026. Meer informatie vind je op de website.
Reisstipendia en bijdragen congresbezoek
De Dr. Jan Meerwaldt stichting geeft met een reisstipendia voor een stage jonge neurologen de kans om in het buitenland wetenschappelijke ervaring op te doen, die vervolgens in Nederland wordt toegepast. Het onderzoek kan deel uitmaken van een promotietraject, maar ook gepromoveerde onderzoekers kunnen een aanvraag doen.
Ook is er de mogelijkheid om een bijdrage voor een congresbezoek aan te vragen bij de stichting. Met deze bijdrage wil de stichting neurologen, a(n)ios neurologie of onderzoekers met een onderzoek die aantoonbare affiniteit heeft met de neurologie én jonger zijn dan 40 jaar de kans geven om op een wetenschappelijk congres in het buitenland een voordracht te houden over hun eigen werk.
Je leest hier meer over op de website.
